Facebook Reklamları

Facebook dünyanın en büyük sosyal medya mecrasıdır. Türkiye'de de 51 Milyon kullanıcısı ile öne çıkmaktadır.
  • Facebook Türkiye Ortalama Kullanım Süresi 2 Saat 48 Dakikadır. Bu sayede reklamınız çok çabuk şekilde hedef kitleye gösterilir.
  • İnstagram'da reklam verebilme (33 Milyon Kullanıcı) imkanı sayesinde tek noktadan 2 farklı sosyal medyada reklamlarınız yayınlanır.
  • Müşteri profilleme yeteneği, ilgili alanları, yaş, cinsiyet gibi hedeflemelerle reklamlarınızın etkinliğini artırabilirsiniz.
img

Facebook & İnstagram

Facebook ve İnstagram beraber değerlendirildiğinde Türkiye'deki tüm internet kullanıcılarını kapsayacak bir network oluşturmaktadır. Aynı zamanda her gün kullanıcı başına 3 saati geçen kullanım oranlarıyla en büyük medyalardan biridir.

İnternet Kullanım Oranı 67%
Facebook Kullanım Oranı 94%
İnstagram Kullanım Oranı 61%
Aktif Süre Oranı 32%

Facebook Reklamları

İçerik Pazarlama
İçerik Pazarlama

Web Siteniz, Verdiğiniz Hizmetler, Facebook Sayfanız: Tüm içeriklerinizi pazarlama araçlarına çevirin. İster takipçi kazanın, isterseniz web sitenize trafik yönlendirin.

img
Marka Bilinirliği
Marka Bilinirliği

Facebook reklamlarının pek çok kullanım alanı olmakla beraber en yaygın kullanımı marka bilinirliğini artırma konusundadır. Müşterilerinize belirli bir strateji ile kendinizi tanıtın. Takipçi sayınızı artırın, web sitenize trafik çekin, telefon aramaları, messenger ve diğerleri. Müşterinizin aklında kalın.

Neler Yaptık ?

37
Yönetilen Sayfa
53
Farklı Kampanya
883
Verilen Reklam
1263
Görsel Kullanımı

Firmanızı Nasıl İleriye Taşıdığımızı Görün

Firmanızı internete bağlamanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Profesyonel uzmanlardan oluşan ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır.

Mesajınız Gönderildi